Buitenschoolse opvang Go Nuts
Lekker gek doen op de buitenschoolse opvang!
Kinderen van 4 tot 13 jaar zijn van harte welkom om na school bij Buitenschoolse opvang (BSO) Go Nuts te komen chillen, kletsen en genieten. BSO Go Nuts is gevestigd in het Integraal Kindcentrum (IKC): NutsWereld in Maastricht. De aangesloten scholen van BSO Go Nuts zijn Basisschool Suringar, OBS de Regenboog en de Nutsschool.
Gezellig en huiselijk
De 4 groepsruimtes bieden uw kind veel! Zo is er een creatieve ruimte voor de kunstenaars onder ons, een loungeplek om even lekker te luieren en een keuken. Houdt uw kind van koken en bakken? Dan is het bij Go Nuts aan het juiste adres!
En wat te denken van de prachtige natuurtuin? Uw kind kan hier volop bewegen en ontdekken. Lekker naar buiten!
Nieuwsgierig?
Wat leuk! Plan gerust een vrijblijvende rondleiding en beleef het zelf!
Aangesloten basisscholen
ABB Nutsschool (Maastricht)
BS Surringar (Maastricht)
OBS de Regenboog (Maastricht)
Elke BSO is gekoppeld aan 1 of meerdere scholen. Als een school is aangesloten bij MIK, wil dit zeggen dat:
- MIK het vervoer verzorgt van betreffende scholen naar de BSO. Dit kan te voet, per fiets of taxi en is per school verschillend geregeld.
- MIK rekening houdt met vakantie- en sluitingsdagen van desbetreffende scholen. MIK is op deze dagen geopend.